Max i Ruby
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !

2 posters

Go down

Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !  Empty Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !

Pisanie by Maks Sob Kwi 27, 2013 3:13 pm

Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !  Max-and-ruby-billy-rosemberg-2

Imię: Maks
Wygląd: W kwestii wyglądu nie można zbyt dużo o Maksiku napisać. Niziutki, chociaż.. jak na trzy letniego króliczka to chyba nie jest taki niski. Białe uszy z różowym środkiem, puszysta, okrągła mordka, duży czarny nosek i długie , cienkie wąsiki. ( po dwa na obu policzkach. ! )
W kwestii ciuchów.. to chyba najczęściej nosi żółtą koszuleczkę z czerwonymi paskami, a na niej granatowe ogrodniczki z dwoma żółtymi guziczkami i kieszonką na brzuszku. Oczywiście ogrodniczki mają otworek z tyłu.. a z niego wychodzi biały, puszysty i mięciutki ogonek.

Charakter: Jaki on może być mając trzy latka ? Miły… Grzeczny.. cichutki , mały czyścioszek ? Nic z tych rzeczy ! Maks jest psotnikiem, bałaganiarzem , który jest jednak głośny. Nie za bardzo lubi kiedy jego siostra „rozkazuje” mu i mówi co ma robić.. Oczywiście Maks nie zawsze jest niedobry dla swojej siostry.. Potrafi być też dla niej miły.

Relacje z innymi:
Ruby: To jest jego siostra.. Starsza siostra… Kocha ją, ale zawsze będzie dla niego głupkowatą Ruby~ <3
Maciek: Na początku bardzo się nie lubili.. Ciągle się kłócili… dopiero po pewnym czasie się zaprzyjaźnili.. ich wspólnym wyczynem było zniszczenie pracy ich sióstr.

Zalety:
- muzykalny
- wesoły
-sprytny ( oczywiście jak na swój wiek.)

Wady:
-psuj
- w stosunkach do siostry jest niedobry.. ( ale to chyba jak większość braci do starszych sióstr c: )

Ciekawostki i dodatkowe informacje:
- bardzo lubi popcorn.
Maks
Maks
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/04/2013

Powrót do góry Go down

Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !  Empty Re: Jestem Maks! Uciekaj bo zaraz wytnę ci numer~ !

Pisanie by Ruby Sob Kwi 27, 2013 3:24 pm

AKCEPT!
Witaj, braciszku~
Ruby
Ruby
Admin

Liczba postów : 142
Join date : 26/04/2013
Skąd : Ze wsi

https://maxiruby.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach